‘%100 URBAN MUSIC’, MUHTEŞEM BİR KARMAYLA KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE’DE GERÇEKLEŞTİ!

0
245

Yıldızların altında, yerli yabancı birçok grup ve sanatçının sahne aldığı %100 Urban Music,
KüçükÇiftlik Bahçe’de müziğin tüm renklerini bir araya getirdi.
%100 Urban Fest ile müzik severler şehrin merkezinde canlı performanslarla dolu bir Pazar günü geçirdiler. %100 Urban Music serisinin açılışı Underground elektronik müziğin
Türkiye’deki önemli dub müzik oluşumlarından Alphadub’la gerçekleşti. Hemen sonrasında sahneye çıkan Ezhel sıra dışı tarzı ve new school hiphop-rap parçalarıyla dinleyenleri kendine hayran bıraktı. Rap’in en popüler yüzlerinden Sansar Salvo ve ona eşlik eden Myko ise hava karardıktan sonra sahnedeki yerini aldı ve en iyi rap parçalarıyla ortamı iyice ısıttı. Sansar Salvo ve Myko’nun ardından global anlamda başarı sağlayan, Türk reggae sahnesinin en çok tanınan grubu Sattas muhteşem bir enerjiyle %100 Urban Music sahnesinin konuğu oldu.
Son olarak Türkiye’de “Yüzyılın Savaşçıları” olarak anılan, dub-bass, punk-rock gitar, jungle ritimlerini ve geleneksel hint müziği ezgilerini, rap-reggae sözleriyle bir araya getirerek yakaladığı özgün ve benzersiz müziğiyle Asian Dub Foundation uzun süre unutulmayacak bir performansla %100 Urban Music’in kapanışını yaptı.
%100 Urban Music’in sürprizi ise Sattas ve Ezhel’in beraber sergiledikleri unutulmaz performanstı.
%100 Urban Music serisi KüçükÇiftlik Bahçe’de muhteşem performanslarla devam edecek. Takipte kalın!

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz