Akıllı Telefonların Ekranları Artık Çizilmeyecek

Akıllı telefonlarınızın ekranının çizilmesini engellemek sizin elinizde. Yeni üretilen bir sıvı ile sadece 10 dakika da rahat bir şekilde ekranınızı koruma altına alabilirsiniz.

0
420

Akıllı telefon fiyatlarının yüksek olması telefonlara olan hassasiyetimizi arttırıyor. Ancak kötü ve dikkatsiz kullanım sonucu bazı telefonların ekranları çizilebiliyor. Eminim hiç kimse çizik ekranlı bir telefon kullanmak istemez.

Sizlerde bu tarz sorunlar yaşıyor ve akıllı telefonunuzun ekranının çizilmesini istemiyorsanız ProtectPax ile bu sorunu kökten çözmeniz mümkün olacak. Sıvı cam gibi görülen bir IndieGoGo, ekranlara özel iyibir çözüm gibi duruyor. Bu ürün tüm cam yüzeyleri için görünmez bir kalkan oluyor. Sıvı cam ustalıkla hazırlanmış oldukça teknik özelliği olan bir ürün Aslen havacılık ve uzay endüstrileri için geliştirilmiş.

Sıvıyı akıllı cihazına uyguladıktan 10 dakika sonra etkisini göstermeye başlıyor. Sıvı kuruduktan sonra etkili kalkan devreye giriyor. Sadece çiziklere karşı değil düşmeye ve darbeye de son derece dayanıklı bir telefon ekranına kavuşuyorsunuz.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz