Alcatel IDOL 4 Pro Windows 10 İşletim Sistemi İle Duyuruldu

Akıllı telefon piyasalarında yaşanan hareketlilikten sonra dikkat çeken bir ürün ile karşımıza gelen Alcatel firmasının yeni model telefonu IDOL4 Pro hakkında merak edilenler.

0
1089

Son zamanlarda işletim sistemi olarak ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalan Windows 10 işletim sisteminin artık birçok telefonda tercih edilmemesinden sonra IDOL4 Pro karşımıza bu işletim sistemi ile çıkarak kullanıcılarının dikkatini çekme başarısı gösterdi.

Özellikle son zamanlarda İOS ve Android işletim sistemi olarak en çok tercih edilen bu iki işletim sistemi dışında diğer sistemlerin tutulmadığı günümüzde IDOL4 Pro bakalım Windows üzerinden kullanıcılarına hizmet vereceği bu sistem ile nasıl tepkiler alacak merak konusu oldu.

Mobil Dünya Kongresinde amiral gemi telefonu olan IDOL4 Pro’yu tanıtan firmanın işletim sistemi konusunda Windows 10’u seçmesi ve aynı zamanda telefonda bulundurduğu diğer özelikler hakkında sizlere bilgi verelim.

5.5 inçlik ekran boyutu ile karşımıza gelecek olan firmanın bu telefonunun da bulunan HD AMOLED ekran gerçekten başarılı görüntüsü ile bizlere hizmet vermektedir. 64 GB dahili depolama alanı ve Snapdragon 820 yonga işletim sistemi ile gelen bu telefon üzerinde bulunan 21 MP çözünürlükte arka kamera son zamanlarda çıkarttığı en iyi ürünler arasında kendisine yer bulma başarısı gösterdi. 3000mAh kapasitesinde bataryayı da bünyesi içerisinde bulunan IDOL4 Pro yakın zamanda ülkemizde satışa çıkacak telefonlar arasında geliyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz