App Store’u Yeni iPhone’dan Önce Kapattılar

0
217

Apple şirketi, yeni çıkarttığı ürünlerini online mağazasına eklemek ve de gerekli düzenlemeleri gerçekleştirebilmek amacıyla Apple Store mağazasını kapattı.

“Yakında yeniden sizinle olacağız.” mesajını ekledi. Peki iPhone X nasıl bir cihaz olacak? iPhone X’in Türkiye satış fiyatı ne kadar olacak?

Apple’ın dün Türkiye saatiyle 20:00’de başlayan büyük etkinliğinde iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Apple Watch Series 3 ve Apple TV (2017) gibi yeni ürünlerini kullanıcılara tanıttı. Apple, yeni ürünlerini online mağazasına dahil etmek ve gerekli düzenlemeleri yapabilmek için Apple Store’u kapattı ve “We’ll be right back..” yani “Yakında yeniden sizinle olacağız.” mesajını ekledi.

Resmen satışa çıktı! iPhone 8 fiyatıyla kullanıcıları şoke etti
iPhone X, Apple’ın yeni kampüsü Apple Park’taki Steve Jobs Theatre adlı tiyatro salonunda tanıtılacak. 64, 256 ve 512 GB hafıza seçeneklerine sahip olacağı iddia edilen iPhone X’in Türkiye satış fiyatının 5.000 TL’nin üzerinde olması bekleniyor.

 

İddiaların hepsinin doğruluğunu bu akşam öğreneceğiz. Apple etkinliğini canlı olarak bu akşam sizlere aktaracağız, takipte kalın.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz