Samsung Cihazlarının Bataryaları Artık Patlamayacak!

Oscar ödül törenlerine bir reklam filmi ile katılan Samsung, birçok cihazında kullandığı yeni teknolojiyi katılımcılara duyurdu. Özellikle batarya patlamalarından oldukça canı sıkılan firma, özellikle bu durumu ortadan tamamen kaldırdığının sinyallerini verdi.

0
390

Güney Kore teknoloji devi Samsung firmasının dün akşam gerçekleştirilen Oscar Ödül töreninde yaptığı reklam tüm dünyada büyük ilgi topladı. Özelikle son zamanlarda ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya gelerek Note 7 telefonlarında meydana gelen patlamalardan sonra ciddi anlamda kullanıcı kaybeden firmanın Oscar ödül töreninde gösterdiği telefon reklamlarında yarattığı imaj kaybettiği müşterilerini kazanmak açısından gerçekten dikkat çekici oldu.

Geçen sezon ortalarında kullanıcıların hizmetine sunduğu Note 7 telefonları ile oldukça uzun süre konuşulan ancak son zamanlarda telefonların bataryalarında meydana gelen patlamalardan sonra zor durumda kalan firmanın tören esnasında yayınladığı video üzerinden bundan sonra telefonların patlamamasına garanti verdiğini göstermek istiyorum.

2017 yılında S8 serisi telefonlar ile karşımıza gelecek olan firmanın özellikle bugüne kadar telefonlar üzerinde uyguladığı test aşamalarını izleyicileri ile paylaşmasından sonra bakalım müşterilerin yeni telefonlara olan rağbetleri nasıl bir şekil alacak.

Video üzerinde bu sezon çıkartacağı bütün modelleri zorlu testlerden geçiren ve geçirilen bu testlerin bütün aşamalarını kullanıcıları ile paylaşan firmanın sunduğu bu detaydan sonra oldukça büyük beğeni aldığını belirtelim.

Dün akşam gerçekleşen Oscar Ödül töreni dışında Amerika’nın en önemli Youtuber’ı ile de bir tanıtım filmi çeken Samsung bu sayede telefonlarının ne kadar dayanıklı olacağını milyonlarda kişiye bir anda ulaştırma başarısı gösterdi.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz