ASUS X550VX Fiyatı İle İlgi Toplamayı Başardı

ASUS markası görkemli bir dizüstü bilgisayar modeli ile kullanıcılarının yüzünü güldürecek. Özellikle donanım özelliklerine göre orta seviye bir fiyatla alınabilecek bir laptop olan X550VX modeli şimdiden ilgileri üzerinde toplamayı başardı.

0
783

Son zamanlarda çıkan yeni nesil laptoplar arasında kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında 3 Bin TL altında laptop modellerin özellikleri geliyor. Bugün sizler için uzun zamandır merak edilen bir laptop hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

ASUS X550VX modeli fiyatı ve özellikleri bakımından düşünüldüğü zaman gerçekten başarılı bir model olarak kullanıcıların karşısına çıkmış.

Ekran kartı olarak Nvidia 4 GB kullanan firmanın son derece başarılı bir ekran kartına sahip olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle işlemci konusunda Intel Core İ7 ile kullanıcıların karşısına çıkan bu laptopun fiyatı ve özellikleri karşı karşıya geldiği zaman oldukça dikkat çekici bir ürün olduğunu görüyoruz. RAM olarak 8 GB Ram bulundurduğun bu laptop üzerinden 1 TB depolama alanı ise gayet başarılı bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Ekran boyutunda standart kalıp tercih eden firmanın buradan 15.6 inçlik ekran boyutu ideal bir boyutta karşımıza çıkıyor. 1920 x 1080 Full HD ekran çözünürlüğü ile başarılı grafik özelliklerini bir arada barındıran bu ürünün klavyesinde bulunan led ışıklandırma özelliği ile özellikle gece kullanımlarında gayet başarılı ve şık bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır.

Ağırlık olarak ise 2.45kg ağırlığında olan ASUS X550VX laptopu ise değerli okurlarımızın son dolar kuru baz alındığında 3 Bin TL’nin altına rahatlıkla alabileceğinizi sizlere açıklamak istiyoruz.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz