BAHADIR TATLIÖZ VE TUĞBA YURT İSTANBUL OPTİMUM’DA SEVENLERİYLE BULUŞUYOR

0
231

2008 yılından bu yana hizmet verdiği İstanbul Anadolu Yakası’nda, alışveriş ve sosyal yaşamın önemli sembollerinden biri haline gelen İstanbul Optimum Outlet, yılbaşı coşkusunu konserlerle kutluyor. 10 Aralık Pazar günü saat 15.00’da genç ve başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz ile başlayacak yılbaşı konserleri coşkusu, aynı gün saat 18.00’da gerçekleştirilecek, son dönemin başarılı yorumcularından Tuğba Yurt konseri ile devam edecek.

İstanbul Optimum Outlet AVM 10 Aralık Pazar günü ziyaretçilerini önce yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Bahadır Tatlıöz, sonrasında ise son dönemin güçlü yorumcularından Tuğba Yurt ile buluşturacak.

Yılın en sevilen şarkılarından “Takvim” ile muhteşem bir çıkış yapan Bahadır Tatlıöz saat 15.00’da başlayacak mini konserde, sevilen parçalarını hayranları ile birlikte seslendirecek. Türk ezgilerini jazz ile birleştirdiği farklı müzik tarzı ile dikkat çeken genç yıldız Bahadır Tatlıöz, mini konseriyle sevenlerinin kalbini fethedecek.

Optimum’un müzik dolu hafta sonu etkinliği aynı gün saat 18.00’da başlayacak Tuğba Yurt konseri ile devam edecek. “Ağır Yaralı” ve Doğukan Manço ile birlikte seslendirerek radyo ve müzik kanallarının zirvesine yerleştiği “Sakin Ol” yorumuyla dikkat çeken Tuğba Yurt Optimum’daki mini konser etkinliğinde sevenleriyle hasret giderecek.

2008 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan, yerli ve yabancı marka karması ile ‘outlet’ anlayışını şehrin merkezine getiren İstanbul Optimum Outlet’in yeni yıl konserleri coşkusu önümüzdeki haftalarda da devam edecek.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz