BEN 10 MÜCADELE ZAMANI’NIN GALASINDA ÜNLÜLER GEÇİDİ

0
379

Tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10’in yepyeni yarışma programı “Ben 10 Mücadele Zamanı” ünlü oyuncu Sercan Badur’un eğlenceli ve enerji dolu sunumuyla 18 Kasım’da Cartoon Network’te başlıyor. Her Cumartesi saat 10:30’da Cartoon Network ekranlarında yayınlanacak olan yarışmanın galası, ünlü isimlerin katılımıyla Kanyon sinema salonunda gerçekleşti. Büyük ilgi gören yarışma programı izleyenlerden tam not aldı.

Tuğba Ünsal, Barış Kılıç, Barış Falay, Burak Hakkı, Seçkin Piriler, Ebru Destan, Aslı Tandoğan, Deniz Barut, Meral Kaplan, Ceren Aksan, Nazlı Dereli, Şebnem Işık Ersoy, Neslihan Kozanoğlu ve çocuk oyuncular Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Zeynep Selimoğlu, Efe Aydın, Ceren Reis’in de aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada aileler; hem Sercan Badur sunumuyla Ben 10 Mücadele Zamanı’nı izleme imkanı buldu hem de çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirmenin tadını çıkardı. Kendileri için oluşturulan renkli mi renkli, bol eğlenceli ve bol sürprizli alanda Ben ve Ateş Topu kostüm karakteri ile tanışan çocuklar; Ben 10 Mücadele Zamanı yarışmasından özel olarak getirilen dijital oyunu dev ekranlarda oynayarak yarışma atmosferini deneyimledi. Çocuklar gerçek zamanlı Ben 10 Mücadele Zamanı oyununda maceraya atılırken, onları keyifle izleyen aileleri de bu heyecana ortak oldu.

Cartoon Network’te Sercan Badur’un sunumu ile Ben 10 Mücadele Zamanı’nı izleyenler; her bölümde iki takımın keyifli ve aksiyon dolu mücadelesine tanıklık edecek. 20 aile, 40 çocuğun katıldığı yarışmada, ebeveyn ve çocuklardan oluşan takımlar, hafıza ve bilgiye dayalı oyunların yanı sıra fiziksel yeteneklerini de sergiliyor. Dev ekranda gizlenen uzaylı kahramanları bularak en yüksek puanı almaya çalışan yarışmacılar her kategoride ayrı bir maceraya atılıyor. Meydan okuma ve düellolar, final oyunu dev omnikürede son buluyor. Kazananlar Ben 10 oyuncaklarından oluşan çok özel hediye paketi ve teknoloji ödüllerinin sahibi oluyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz