Bir Tane Youtuber Nike Şirketinin Yeni Reklam Yüzü Oldu

0
208

Nike şirketi, yeni Air VaporMax modellerinin tanıtımı amacıyla ilk defa bir YouTuber’la bir araya gelip YouTube yıldızlarından Megan Batoon, ayakkabıların sporculara katmış olduğu gücü göstermek amacıyla 21 kilometrelik olan parkuru bitirdi.

Nike, yeni Air VaporMax koşu ayakkabılarını sömestr tatilinden önce daha fazla kitleye duyurmak için YouTuber Megan Batoon ile bir araya geldi. Batoon, Air VaporMax’in üstün performansını göstermek için yarım maraton koştu.

Batoon, öncelikle çok az deneyimi olduğundan uzun mesafe koşuları için eğitildi. Ardından Nike’ın Air VaporMax ayakkabılarını giydi ve 21 kilometrelik yarım maratonu başarı ile tamamladı. Elbette ki tüm süreci Vlog olarak kayıt edip kanalında yayınlamayı da unutmadı.

İLGİLİ HABER
Ronaldo, Nike Reklamında Adidas Amblemi Olan Bir Kazak Giyiyor!

 

Batoon yaptığı açıklamada, ‘Sadece nefes alıyorum ve uzaklara doğru koşarak neler yapabileceğimi keşfediyorum.’ dedi. Ayrıca Megan Batoon olan iş birliğinde Nike, ilk kez bir ürününü tanıtmak için YouTuber’lar ile bir araya gelmiş oldu.

Nike’ın ilk ‘YouTube yüzü’ olan Megon Batoon, kanalında vloglar, dans klipleri, makyaj ve saç dersleri, yemek tarifleri ve buna benzer videolar yayınlıyor. 2010 yılında YouTube’a katılan Batoon’un 700 binin üzerinde takipçisi bulunuyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz