Brutal Legend Adlı Oyun Kısa Bir Zaman Boyunca Bedava

0
218

Steam üstünde 24 Türk Lirası tutarından satılan Brutal Legend adlı oyun, Humble Bundle üstünde çok kısa bir zamanlığına ücretsiz oldu.

Oyunu Steam hesabınızda onaylayabilirsiniz.
Güne güzel bir haberle başlamak gibisi yok. Kısa süre önce 31 TL’den ücretsiz olan bir oyunu sizlere duyurmuştuk. Bu sayede binlerce insan oyuna ücretsiz olarak erişebildi. Bizi tanıyanlar bilir, oyuncular için ücretsiz olan oyunları olabildiğince duyurmaya çalışıyoruz. Son oyunun üzerinden bir hafta geçmeden yeni bir ücretsiz Steam oyunu ile karşınızdayız.

 

Yine Humble Bundle üzerinden kısa süreliğine ücretsiz olan Brutal Legend, ben bu haberi yazarken 1 gün 11 saat boyunca ücretsizdi. Bu süreçte gerekli adımları yapıp aldıkları kodu Steam’de onaylatan oyuncular, herhangi bir süre kısıtlaması olmadan oyuna özgürce erişebilecekler.

 

Brutal Legend Nedir?
Humble Bundle’da 14,99 dolar Steam’de 24 TL’den satılan oyun, kısa süreliğine ücretsiz oldu. Humble Bundle üzerinden aldığınız kodu Steam hesabınızda onaylayabilirsiniz. Oyunla ilgili birkaç detay verelim.

İlk olarak 2009’lu yıllarda konsollar için çıkan Brutal Legend, Steam’e 26 Şubat 2013’te çıktı. Steam’de en çok beğenilen oyunlar arasında yer alan Brutal Legend, ilk başta rock müziğinin iç içe olduğu bir Guitar Hero benzeri bir oyun olarak gözüküyor. Aslında oyunda müziği siz çalmıyorsunuz, rock müziğinin efsane isimlerinin müziği eşliğinde savaşacaksınız. Son derece fütüristtik bir dünyaya adım atmak istiyorsanız, bu oyun sizi asla yanıltmayacaktır. Kim bu efsane isimler diyorsanız, oyunun soundtrack listesinde Jack Black, Rob Halford, Lemmy Kilmister(Motörhead), Ozzy Ozbourne ve adını sayamadığım sayısız isim var.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz