Bu yaz Ege Bölgesi’nin Gözdesi; “Chikirina”

0
221

Hayatla temas halinde olan tüm kadınlar için yaratılmış, daha aktif yaşama odaklı bir Türk-Amerikan ‘yaşam stili’ markası “Chikirina”ya ilgi Ege kıyılarında gün geçtikçe artıyor.

Kadınlara sahip oldukları beden ile mutlu, sağlıklı ve özgüvenli bireyler olmaları için ilham veren Chikirina, kadınlara günlük hayatlarında destek olacak hem akıllı ve fonksiyonel, hem de havalı kıyafet ve aksesuarları sunuyor.

Bir Türk-Amerikan markası olarak, okyanus aşırı yaşayan iki kuzen, Fulya Müftüoğlu ve Janelle Berberoğlu tarafından hayata geçirilen “Chikirina” mayolarıyla metropollerden, şehirli yaşamından ve bu yaşamla boğuşmayı bırakıp uyum sağlamayı seçmiş Ege kıyılarının tadını çıkaran kadınların ilk tercihi oldu.

Ege Bölgesi’nde 10 adet satış noktasında hizmet veren “Chikirina” aynı zamanda İstanbul, Adana, Alanya, Antalya gibi büyük şehirlerde farklı satış noktalarında yer alıyor.

Spor giyim ve plaj koleksiyonları ile rahatlık ve şıklık düşkünü her kadının ilgilisini çeken “Chikirina”yı tercih eden kadınlar Ege kıyılarında şıklık yarışına giriyorlar.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz