Call of Duty: WWII Oyunu Resmi Olarak Onaylandı!

Uzun süredir söylentileri dolaşan, 2. dünya savaşı temalı bir Call of Duty oyunu için ilk onay, oyunun yapımcı şirketlerinin birinden geldi. Her yıl beklentileri aşmayı başaramayan Call of Duty yapımcılarının bu kez hedefi büyük...

0
440

Her yıl muhakkak bir Call of Duty oyunu duymaktayız aslında, ancak hiç şüphesiz yeni ve modern olanlardan bir tanesi bile; Call of Duty’nin ilk oyunları gibi olamadılar. Günümüzde, hala ilk oyunlarının oynandığı ve beğenildiği Call of Duty serisinde, kökene inmeyi, ilk oyunlarındaki kurguları hedeflemeyi seçtiği dedikoduları sıklıkla yayılan Call of Duty yapımcılarının dedikoduları gerçek kılabileceği muhtemelen geçtiğimiz saatlerde açıklandı.

Oyunun yapımcılarından Sledgehammer Games, geçtiğimiz saatlerde oyunla ilgili bir görsel yayınlayarak oyunun ismine de yer verdi ve dedikodular doğru çıktı. Oyunun ismi Call of Duty: WWII olacak ve 2. dünya savaşını konu edinecek.

Kurgunun nasıl şekilleneceği henüz bilinmezken, muhtemelen lansmanda her şeyin açıklanabileceği dedikoduları hızla yayılıyor. Bilindiği gibi, 26 Nisan’da canlı bir Call of Duty etkinliğiyle yapımcı şirketler, yeni Call of Duty oyununu tanıtacaklar.

Uzun süredir başarıya aç olan Call of Duty serisinin, bu kez başarıya ulaşabileceği, hatta büyük bir ivme de kazanabileceği umut ediliyor. Sizce, Call of Duty bu kez ilk oyunların özlemini aşıp, yeni oyunuyla sükse yaratabilir mi?

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz