DENİZ İSTANBUL PROJESİ

0
216

 

Denizi ve İstanbul’u bir araya getirip yatırımcısına büyük konfor sunan İstanbul’un en büyük sahil kasabası Deniz İstanbul Keleşoğlu Holding imzasıyla Beylikdüzü-Yakuplu bölgesinde hayata geçiriliyor. Deniz İstanbul projesi, Mercan Konakları, Marina Evleri ve Kalyon Evleri olmak üzere 3 etaptan meydana geliyor.

65 bin metrekarelik alanda yükselen Marina Evleri, 87 adet bahçeli villadan oluşuyor. Villaların büyüklükleri 453 ile 585 metrekare arasında değişiyor. 3 katlı olarak hayata geçirilen villaların hepsi muhteşem deniz mansarasına sahip ve özel bahçe kullanım alanları mevcut. Projede alıcılara 5 tip villa seçeneği sunuluyor. Klasik tarzı modern yaşamla birleştiren Marina Evleri’nde, asansör, kapalı otopark, sauna ve buhar odası bulunuyor.

Deniz İstanbul’un ikinci etabı olan Mercan Konakları, 122 bin 500 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 1.105 konut ve 50 mağazadan oluşan projede 234 adet 1+1, 312 adet 2+1, 511 adet 3+1, 48 adet 4+1 daire yer alıyor. Deniz manzaralı villaların her katında 2 daire bulunuyor. Mercan Konakları’nda yer alan 1+1 daireler 66 metrekare, 4+1 daireler ise 213 metrekarelik büyüklükte tasarlandı. Müstakil bahçe ayrıcalığının sunulduğu projede lüks ve konfor bir arada yer alıyor. Fransız balkonu ve yere kadar uzanan pencereleriyle modern mimarinin çizgileri projede dikkat çekiyor. Yapılar birbirlerinin görüşünü kesmeyecek şekilde, kaydırmalı yerleşim anlayışı konumlandırıldı.

Deniz İstanbul projesinin Kalyon Evleri etabında, 202 villa ve 140 konut olmak üzere 342 bağımsız birim yer alıyor. Projede yer alan 1+1 daireler 60 metrekare, 2+1 daireler 92 metrekare, 3+1 daireler ise 124 metrekare olarak tasarlandı.

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçeneklerinin sunulduğu projede her katta 2 daire bulunuyor ve her daire 3 cepheye sahip durumda. Az katlı sakin bir yaşam anlayışıyla hayata geçirilen Deniz İstanbul projesi şehrin gürültüsü ve karmaşasını şehirde bırakıp huzurlu bir yaşam isteyenlerin tercihi olacak.

Deniz kıyısı yaşamını evinize taşıyacak olan Deniz İstanbul, sınırsız deniz manzarasını az katlı yapılarda ferah bir hayata adapte ediyor. Yeşil alanların yoğunlukta olduğu proje, İstanbul’un en büyük marinalarından biri olan West İstanbul Marina’nın hemen arkasında yükseliyor.

Okul, hastane, AVM, sahil vb gibi alanlara yakın konumu ile dikkat çeken Deniz İstanbul aile konseptinde tasarlanmış durumda.  Silivri’den Tuzla’ya uzanan 1,5 kilometre sahile sahip olan proje, 1.500 dönüm arazi üzerinde İstanbul’un ilk ve tek sahil kasabası olarak yükseliyor.

Deniz İstanbul Projesine Yakın Hastaneler

Yakuplu Aile Sağlığı Merkezi, Özel Medical House, 112 beylikduzu 1 nolu acil yardim istasyonu, Beylikdüzü 4 No lu Acil Yardım İstasyonu, nilgun tezsezer aile sagligi merkezi, kavaklı 1 nolu sağlık ocağı, Sağlık Ocağı, Yakuplu 2 nolu aile saglik merkezi, Özel Medical Hause, İhlas Marmara Evleri 2.kısım Sağlık Ocağı, Beylikduzu Saglik Ocagi, Marmara Tıp Merkezi

Deniz İstanbul Projesine Yakın Okullar

Aydınlar Koleji, Yakuplu İlkokulu/Ortaokulu, Beylikduzu Çok Programlı Anadolu Lisesi, Cennet Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi, Kemal Arıkan Ortaokulu, Yöntem Fen Bilim Merkezi, Özel Çağrı Akşam Lisesi, Özel Marmara Evleri İhlas Anadolu Lisesi, Emin Yükseloğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Galip Balkar Ortaokulu, Marmara İlkögretim Okulu, İhlas Koleji, Beylikdüzü Çok Programlı Lisesi, Cpl Koleji

Deniz İstanbul Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Keleşoglu AVM, Sinema AVM, Saka AVM, Bey City Avm, İfa AVM

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/deniz-istanbul.html

 

 

 

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz