Dünyanın En Sağlam Android Modeli AGM A8 Duyuruldu

Dayanıklılık testlerinden sıfır hasar ile çıkmayı başaran AGM A8 modeli, dünyanın en sağlam akıllı telefonu olarak resmi olarak tanıtıldı.

1
582

Akıllı telefon piyasasının en çok aranan özelliklerinden birisi de şüphesiz cihazların dayanıklılığı. Bu nedenle büyük telefon üretici firmaları da üretimini gerçekleştirdiği telefon modellerini bir seri test aşamalarına sokmakta ve bu testlerin sonuçlarını da kullanıcılarla paylaşmakta.

Özellikle dayanıklılık konusunda oldukça iddialı olan Android tabanlı AGM A8 modeli de resmi olarak duyuruldu. Şimdilik dünyanın en sağlam akıllı telefonu olarak lanse edilen AGM A8 modeli düşme, fırlatma gibi birçok zorlu testi hasar almadan geçmeyi başardı.

AGM A8 Teknik Özellikleri

5inç ekran boyutu ile birlikte 1280×720 ekran çözünürlüğü bulunan AGM A8, 3GB RAM, 13MP arka ve 2MP ön kamera seçenekleri ile kullanıcısına sunuldu. Qualcomm’un Snapdragon 840 işlemci seti ile üretilen cihaz 4050mAh güçlü bataryası ile de 2 günlük kullanım imkanını kullanıcılara sunmakta.

Dayanıklı olduğu kadar IP68 sertifikası ile beraber su ve toza karşı oldukça dirençli olan cihaz şimdiden adından söz ettirmeyi başarmış görünüyor.

1 Yorum

  1. The amazing is that promises strength and performance as a “regular competitive smartphone” … to launch the first rugged dual camera and resistance to everything … they are really defying their style 🙂

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz