Dursun Özbek Transferler Hakkında Konuştu

0
257

 

Galatasaray başkanı Dursun Özbek’in transferler hakkındaki sözlerini bu haberimizde okuyabilirsiniz. Canlı maç yayınları ve güncel spor haberleri; inter spor tv.Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, yeni transferleri Mariano’nun imza töreni sonrasında gazetecilerin sorularını cevapladı. Başkan Özbek, transferlerin devam edeceğini söyledi. Haberin detaylarını, inter spor tv üzerinden takip edebilirsiniz. Sneijder hakkında sorulan soruları da yanıtlayan Özbek, “Sneijder için alınan karar, tek taraflı alınmış bir karar değildir. Kendisiyle Mayıs ayında konuşuldu. Antrenörümüzü istemediği yönünde çıkan haberler ise doğru değil. Galatasaray tarihinde oyuncular görevlerini tamamlar ve kariyer planlaması doğrultusunda ayrılıklar kaçınılmaz olur” İfadelerini kullandı.

Östersund Maçı, Lucescu ve Tudor Hakkındaki Görüşleri

Östersund maçının bir kaza olduğunu söyleyen Özbek, “Takımımız rövanş maçında bu kazayı telafi etmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Daha hoş futbol oynayan ve seyirciyi memnun eden bir takım oluşturmak istiyoruz. Ayrıca bir değişikliğe de ihtiyacımız var” dedi. Lucescu hakkındaki soruları da yanıtlayan Özbek, “Şuan için teknik direktör arayışımız yok. Lucescu, takımımıza hizmet veren, saygı duyduğumuz ve başarılı bir spor adamı, fakat kendisiyle bir görüşme yapmadık”.

Galatasaray Başkanı Özbek, “Tudor’un yanında mısınız?” şeklindeki soruya ise tepki gösterdi. Dursun Özbek, “Tudor’u getiren biziz ve şuan futbol takımımızın teknik direktörü de O. Kendisinin başarılı olacağını düşündük ve takımın başına geçirdik. Sizce yönetimin nerede olması gerekiyor? Tabii ki yanındayız” ifadelerini kullandı.

“Transferler Devam Edecek, Muslera Takımda Kalacak”

Yeni transfer konusunda da konuşan Başkan Özbek şunları söyledi; “Taraftarlarımıza karşı sorumluluklarımız olduğunun bilincindeyiz ve bunu da yaptığımız transferlerle gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz transferler, kulübümüzün finansal yapısını sarsmayacak nitelikte. Adımlarımıza dikkat ediyoruz ve sattığımız futbolcu kadar oyuncu aldık. 2017 – 2018 sezonunda kulübün finansal yapısını sekteye uğratacak bir şey asla yapmayız. 2018, kulübümüzün finansal yapısı bakımından oldukça kritik bir dönem.”

Muslera ile ilgili çıkan ayrılık haberlerinin doğru olmadığını da söyleyen Özbek, “Bu tür haberleri nasıl çıkartıyorsunuz bilmiyorum! Muslera, oldukça başarılı ve güven duyduğumuz bir oyuncu ve uzun yıllar takımımıza hizmet edecektir” dedi. Galatasaray ile ilgili güncel haberleri, canlı maç yayınları da sunan inter spor tv sitesinde takip edebilirsiniz.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz