Efsanevi Pokemonlar Pokemon Go Oyununa Geliyor

0
330

İsminden sık bir şekilde söz ettirmeye başlayan Pokemon Go oyunu festivalin hemen sonrasında oyuna ekleyecek olduğu Efsanevi Pokemonları duyurdu.

Niantic, beklendiği gibi iki efsanevi Pokemon’u şimdi Pokemon GO oyuncuları tarafından yakalanabileceğini açıkladı. Bu iki efsanevi Pokemon ise Lugia ve Articuno olarak duyuruldu. Pokemon Go, oyuna eklenecek yeni efsanevi Pokemonlar ile yeni oyuncuları kendine çekmeyi planlıyor.

Oyuncular efsanevi Pokemonları Gym‘lerde düzenlenecek olan Legendary Raid‘lere katılarak yakalayabilecek, yani oyunun en üst zorluk seviyesinde. Gym’lerin üzerinde beklenen Efsanevi Yumurta belirdiğinde 48 saatlik geri sayım başlayacak ardından Raid’e katılan ve başarılı sonuçları olan oyuncular efsanevi Pokemonları yakalayabilecekler.

Lugia, oyuna eklenecek ilk efsanevi Pokemon. Ayrıca, festival sırasında Team Mystic, en çok sayıda Pokemon’u yakaladığından, maskotu olan Articuno, Lugia ile birlikte Raid Battles’a ikinci Legendary Pokemon olarak katılıyor.

Team Instinct ve Team Valor takımlarının maskotları da Efsanevi Pokemon olarak oyuna eklenecek, yani Zapdos ve Moltres’in yakında Pokemon’a katıldığını göreceğiz.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz