Eşi Benzeri Olmayan Mobil Oyun Geliyor

Bethesda yeni mobil oyunu üzerinde çalışmaya devam ediyor. PC için ürettiği oyunlarla adından söz ettiren oyun geliştiricisi mobil oyunlarda da başarılı olmayı hedefliyor.

0
422

Bethesda PC platformu için geliştirdiği oyunlar ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak mobil oyun sektöründe de başarılı olabileceklerini gösterdiler. Fallout Shelter oyunu ile adını duyuran Bethesda, mobil oyun piyasasına benzersiz bir oyun sunması bekleniyor.

Bethesda çıkışlı oyunların beğenilmesi üzerine kolları sıvayan ekip yeni bir oyun için düğmeye bastı. Bethesda’nın üst düzey yöneticisinden oyun ile ilgili açıklamalar geldi. Üzerinde çalıştıkları yapımın benzersiz ve kendi alanında tek olduğunu ifade eden Howard, geliştirecekleri oyun için hiçbir oyundan esinlenmediklerini de ayrıca belirtti.

Fallout Shelter oyunu hakkında da açıklama yapan Howard, aslında bu oyunda aldıkları olumlu etkiyi çok fazla beklemediklerini ancak oyunun 75 milyondan fazla indirilmesinin kendileri için de bir sürpriz olduğunu belirtti.

Bethesda şuanda üzerinde çalıştığı oyun hakkında net  bir açıklama  yapmadı. Bethesda ekibi Fallout Shelter’ın başarısını devam ettirip ettiremeyeceğini merak ettiğimiz oyunla ilgili detayların önümüzdeki dönemlerde netleşmesi bekleniyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz