Ev Alma iPhone Al.. 150 Bin Dolarlık iPhone 4S

Bir kullanıcı bütün dünyada tanınan bir e-ticaret sitesinde İphone 4s'i satışa çıkardı. Bu iphone diğerlerinden farklı.

0
406

Bilinen en büyük e-ticaret sitelerinden birisinde satışa sunulan Apple 4S fiyatı görenleri bir hayli şaşırttı. Apple tarafından 6 yıl önce piyasaya sunulan iPhone 4S modelinin kullanılmış halini 150 bin dolar fiyat ile satışa sunan bir kullanıcı, bu telefonun Apple’ın kurucusu Steve Jobs‘un ölümünün anısına özel üretildiğini savunuyor.

Ekranı ve arka camı patlamış olan cihaza istenen tutar ben 150 bin dolar bu İphone 4s’in diğerlerinden tek bir farkı var. Telefonun arkasında Steve Jobs 1955-2011 yazıyor olması. Satışa sunulan cihazda Apple logosu yerine Steve Jobs’un ölümünden sonra tasarlanmış olan özel logo bulunuyor. Alışveriş sitesindeki satış ilanında açıklama olarak özel olarak üretilmiş 56 adet iPhone 4S modelinden birisi olduğunu ve satışın bir fırsat olduğu belirten kullanıcının ilanı sitede çok fazla kalmadı. Taklit ürün olduğu belirtilen ilan incelemeye alındıktan sonra ilan sitesi editörlerince yayından kaldırıldı.

Bilindiği üzere Goldengie şirketi 2011 yılında Steve Jobs’un ölümü anısına üretilen 56 adet iPhone 4S modelini rekor fiyat ile satışa sunmuş ve satışları gerçekleştirmişti.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz