Fiyat Performans Telefonu BLU Life One X2 Mini Tanıtıldı

Miami firmasının uzun zamandır merak edilen telefonu BLU Life One X2 Mini özellikleri ve fiyatı bakımından kullanıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

0
531

Son yıllarda en uygun fiyatlar ile telefon üreterek piyasalarda yer bulan firmanın yeni telefonu BLU Life One X2 Mini hakkında merak ettiğiniz teknik özellikleri sizlere açıklamak istiyoruz.

Yakın zamanda satışı başlanacak olan bu telefonun 160 Dolar gibi bir rakamdan satılacak olmasının açıklaması açıkçası teknoloji severlerin dikkatini çekme başarısı gösterdi. Son yıllarda ürettiği telefonlar ile gayet başarılı satış rakamları yakalayan firmanın bu sefer BLU Life One X2 Mini’de bu rakamı yakalaması bekleniyor.

Snapdragon 435 Yonga seti ile üretilen telefonda buluna 4 GB RAM kapasitesi amiral gemi telefonlar ile yarışacak kıvama geldiğini gözler önüne seriyor. Bu özellikleri bakımından kullanıcılarına aynı zamanda 32 GB Dahili hafıza desteği de sunan telefonun Full HD ekran çözünürlüğüne sahip olan ekranı ise uygun fiyata alınacak telefonlar arasında ilk sırada geliyor.

Kamera konusunda kullanıcıların cömert davranan firma arka kamerada 13MP çözünürlüğe sahip olan kamerası ile gayet başarılı bir çekim imkanı tanırken yine ön kamerasında da 8MP çözünürlük ile kullanıcılarını tatmin edecek oranda bir çözünürlük sunmaktadır. 3000mAh bataryası bulunan telefonun üretimi ne zaman yapılacak o konuda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz