Galatasaray ‘ın Sosyal Sorumluluk Projesi Hayvanlar İçin Best10 Kükre Ödül Kazandı!

0
227

 

Sarı kırmızılı takım ile Nat Geo iş birliği ile hayata geçen Hayvanlar için kükre sosyal sorumluluk projesi Medicat tarafından bu yol 12 incisi düzenlenen Felis ödüllerine de ödül kazandı. Medya ve yayıncılık kategorisinde sarı kırmızılı ekip ödüle layık görüldü.  Geçtiğimiz sezon Galatasaray ‘ın çatısı altında futbol takımı oyuncusu Cenk Gönen, kadın basketbol takımdan Cansu Köksal,  erkek basketbol takımından Göksenin Köksal ve Ege Arar, erkek voleybol takımından Murathan Kısal ve kadın voleybol takımından, Sinead Jack ve Basketbol alt yapısından ise Alp Ako ve Nehir Ekin kampanyaya destek vermişti.

Yukarıda saymış olduğumuz izimler Fotoğrafçı Mehmet Turgut ‘ın objektifine kükrer şekilde poz vermişlerdi ve taraftarlarından projeye destek istemişlerdi. Nat geo wild tv kalanılda Büyük kediler ayı kapsamında reklamlar dönmüştü. Galatasaray sosyal medya hesapları üzerinde de projeye destek vermiştir. Aynı zamanda Galatasaray futbol takımının daha saha çıkarken açtıkları pankart ile destek vermesi ile proje oldukça büyük kitlelere ulaşmıştı.

Ödül töreninde Galatasaray medya ve iletişim sorumlusu Murat Bereket proje hakkında bilgiler verdi.  Murat bereket yaptığı konuşmada kulüp olarak farkındalık ve sosyal sorumluluk projelerine büyük saygı duyduklarını ve bu konuları desteklediklerini ifade etti. Özellikle yardıma muhtaç hayvanların fark edilmesi ve sosyal duyarlılığın artması konusunda çaba sarf ettiklerini belirtti. Sosyal sorumluluk kapsamında Nat Geo Wild ‘den yardım aldıklarını bu sayede daha geniş kitlelere ulaştıklarını ifade etti. Galatasaray spor kulübü bu tarz etkinliklere her zaman destek olacaklarını ifade etti. Ayrıca Felis Ödülüne layık görüldükleri için çok onur duyduklarını söyledi. Felis Ödülü ‘nün son derece prestijli bir ödül olmasından bahseden Murat Bereket çok mutlu olduklarını sözlerine ekledi.  Konuşmacı olarak daha sonra Nat Geo Wild’in Türkiye Ceo’su kürsiye çıkarak Galatasaray çok büyük bir kulüp ve böyle bir kulüp ile çalışmak bizler için çok büyük bir onu kaynağı oldu ayrıca hayvanlar için farkındalık yarattığımız için çok mutluyuz projemiz büyük yankı uyandırdı ifadelerini kullandı.

 best10 sitesi, best10 makaleleri, best10 hakkında daha geniş bilgiler için bu sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz