Galaxy S8 Modelinin Türkiye Fiyatında İndirim Yapıldı

Samsung, Türkiye’de de satışa sunacağı modeli Galaxy S8 için indirime gitti. Henüz satışa çıkmadan yapılan bu indirim ise şüphesiz herkesi şaşırttı. İşte Samsung Galaxy S8’in yenilenmiş ve indirilmiş Türkiye fiyatı...

0
395

Samsung’un artık kendisiyle bütünleşmiş olan akıllı cihazlarından Galaxy serisinin son üyesi, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, önümüzdeki aylarda Türkiye’de de satışta olacak. Lansmanı geçtiğimiz ay yapılan ürünün fiyatları da açıklanmış ve Samsung Galaxy S8 4399 TL, Galaxy S8 Plus ise 4999 TL’den Türkiye’de satışa sunulacağı belirtilmişti. Şüphesiz ekşisözlük ve benzeri mecralarda bu tutarın oldukça fazla olduğu ve iPhone ile hemen hemen eşdeğer olduğu konusunda tepkiler mevcuttu ancak Güney Kore menşeili firmanın bu konuda geri adım atması, çok şaşırtıcı oldu.

Galaxy S8 ve S8 Plus modelleri, Türkiye’de satışa indirimli fiyatlar ile sunulacak ve bu indirimin tutarı, az buz değil. Tam 500 TL değerindeki indirime göre Samsung Galaxy S8 3999 TL’den satışa sunulurken, Samsung Galaxy S8 Plus’un yeni fiyatı 4499 TL.

Ön Sipariş Döneminde Satın Aldıysanız Üzülmeyin

Ön sipariş döneminde Türkiye’den bu cihazı satın alan tüm yeni müşteriler, illerindeki Samsung merkezlerinden Galaxy S8 ve S8 Plus için verdikleri fazla parayı iade alabilirler.

İndirimin nedeni henüz bilinmese de şüphesiz Samsung’un S8 ve S8 Plus modellerini almayı düşünenler için bu indirim çok iyi bir haber. Siz, Samsung’un yeni modellerini nasıl buldunuz?

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz