General Mobile GM 6 MWC Etkinliğinde Tanıtılacak

MWC 2017 fuarında General Mobile GM 6 resmen tanıtılacak. Şirket açıklama yaptı detaylar haberimizde.

0
461

MCW şüphesiz dünyanın en büyük telefon fuarı. En çok satılan markalar bu fuarda sergileniyor. Çok az kısa süre kala General Mobile GM 6 da bu fuarda sergilenecek. MWC 2017 etkinliğine sayılı günler kala piyasaya çıkmasını beklediğimiz birçok akıllı telefon modelinin bu fuarda tanıtılmasını bekliyoruz.

Şirket yaptığı yazılı açıklama da GM 6’yı resmen fuarda sergileyeceğini duyurdu. Firma tarafından gönderilen bildiri içinde ilgili model hakkında detaylı bilgilere yer verilmedi. MWC 2017 etkinliği içerisinde nerede olacaklarını ve lansman için davet niteliği taşıyan yayın içeren bildiride GM 6 modelinin tanıtım saati ve sunumu gerçekleştirecek konuşmacıların isimleri yer aldı.

MCW fuarı 28 Şubat’ta yapılacak. Bu fuarda çok sayıda firma yer alacak ve 2017 yılında satışa sunulacak olan telefonlar göz önüne çıkacak. Sunumlarda çok sayıda ünlü isim konuşma yapacak. Konuşmacılardan bazıları Android Partner Programları Direktörü Jon Gold, MediaTek Genel Müdürü Finbarr Moynihan, General Mobile CEO’su Sebahattin Yaman ve General Mobile Genel Müdürü Muzaffer Gölcü olacak.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz