Gog Platformundan Bedava Oyun

0
2341

Efsane oyunlarla alakalı yapmış olduğu ücretsiz kampanyalar sayesinden isminden söz ettiren GOG platformu, Grim Fandango isimli oyunun Remastered versiyonunu kısa bir zaman için ücretsiz yaptı.

Ücretsiz oyun serimiz hız kesmeden, hatta daha da hızlanarak devam ediyor. Bu oyunların birçoğu Humble Bundle ve Steam’de çıkıyor olsa da, GOG platformunda da hatırı sayılır miktarda oyun önerdiğimiz oldu. Bugün sizlere Steam’deki fiyatı 24 TL olan, ancak GOG üzerinden kısa süreliğine ücretsiz olan efsane bir oyunun remastered versiyonunu sunacağız.

Yeni nesil çok bilmese de, dünya üzerindeki eski oyuncuların çok büyük bir kısmının haberdar olduğu Grim Fandango’nun remastered versiyonunu ücretsiz yapan GOG, biz oyuncular için son derece güzel bir hediye hazırlamış gibi duruyor.

The Witcher serisi ile adından sıkça söz ettiren CD Projekt Red’in platformu olan GOG, ilk olarak 1998 yılında piyasalara sunulan, ardından 2015’de Remastered versiyonu yayınlanan, oyun dünyasının efsane oyunlarından Grim Fandango Remastered’i ücretsiz olarak sundu. Oyunu bir kez hesabınıza yüklediğinizde, sonsuza kadar sizin olacağını hatırlatalım.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz