Golfçüler Ardahan’da Kamp Yaptı

0
233

 

İstanbul Gençler Golf Akademisi sporcuları Ardahan Üniversitesi’nde Türkiye Golf Federasyonuna ait sahada 3 günlük kamp yaptı. Kampa Ardahanlı golfçüler de katıldı.

Türkiye Golf Federasyonu Ardahan temsilcisi Çetin Demirci düzenledikleri kampın Yıldızlar Ligi Türkiye Golf Şampiyonası için hazırlık niteliği taşıdığını ve kendileri açısından son derece verimli geçtiğini dile getirdi.

Kampa ziyarette bulunan Ardahan valisi Mehmet Emin Bilmez ve belediye başkanı Faruk Köksoy kampa katılan golfçülerle sohbet ederek Ardahan ilini tercih ettikleri için teşekkürlerini ilettiler.

Golf eğitmeni Adnan Salmalı Ardahan’a gelmekten dolayı çok mutlu olduklarını kaydederek golf sporunu Türkiye’nin doğusunda da sevdirmek için düzenlenen bu organizasyonun önemine vurgu yaptı.

Türkiye Golf Federasyonu başkanı Ahmet Ağaoğlu’na böyle bir tesisi golf sporunun bünyesine kazandırdığı için teşekkür eden Adnan Sarmalı “Gençlerimize sağlanan bu imkanlarda federasyon başkanımızın büyük emeği var. Burada düzenlenen kampla beraber hep antrenman yapma fırsatı oldu hem de milli takım bir havuz oluşturuldu. Ardahanlı minikler de bu sporla tanışma fırsatı yakaladı. Amacımız bu sporu her yerde sevdirmek” dedi.

İstanbul Gençler Golf Akademisi’nde 5 senedir profesyonel anlamda golf oynayan Sudenaz Yürekli Ardahan’a gelmekten dolayı yaşadığı mutluluğu dile getirdi.

Geçen yıl da İstanbul Gençler Golf Akademisi olarak kamplarını Ardahan’da yaptıklarını belirten sporcu Sudenaz “Amacım golf milli takımına seçilip yurt dışında burs alıp okumak. Aynı zamanda Ardahan’da golf sporuna ilgi duyan kimselerin de milli takıma girmelerini istiyoruz. Onlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ardahan’ın havası ve insanı çok güzel” yorumunda bulundu.

Ardahanlı golfçü Aleyna Balcı ise bu sporu çok sevdiğini dile getirdi. Spor dünyasındaki tüm haberleri ve en yüksek oranları Bets10 mobil sitesinde bulabilir,  yüksek oranlar ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Kaynak: mobil-bahis.org

 

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz