Google Photos 1 Milyar İndirilme Sınırını Geçti!

Google'ın fotoğraf düzenleme uygulaması olan Google Photos, yayına girdiği iki yıl süresince totalde 1 milyar indirilme seviyesini yakalarken rekor indirilme alan uygulamalar arasında yerini aldı.

0
395

Google‘ın fotoğraf düzenleme ve görüntüleme uygulaması Google Photos uygulama mağazalarında yayında kaldığı iki yıl boyunca 1 milyar indirilme sayısına ulaşarak rekora imza attı.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Google I/O etkinliklerinde Google Photos uygulaması hakkında da bazı açıklamalar yapıldı. Firmanın belirttiği rakamlar göz önüne alındığında aylık 500 milyon aktif kullanıcı sayısının bulunduğu belirtilirken geçtiğimiz yıla oranla bu yıl 300 milyon artış sağlayarak toplam indirilme sayısının 1 milyar seviyesini geçtiği açıklandı.

Ayrıca Google tarafından verilen bilgiler ele alındığında günlük 1.2 milyar fotoğrafın bu uygulama ile görüntülendiği de belirtildi.

Google‘ın sık sık güncelleme yaptığı Google Photos uygulaması en son geçtiğimiz günlerde uygulama ana sayfası üzerinde yer alan gereksiz fotoğrafların silinebilmesini sağlayan “Arşiv” özelliğini kazanmıştı.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz