Head & Shoulders “3’e 3 Özgüven Turnuvası”nın En Özgüvenli Şampiyonları Belgrad’a gidiyor!

0
214

A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın en büyük özgüven destekçisi Head&Shoulders’ın, Türkiye Basketbol Federasyonu işbirliği ve sponsorluğu kapsamında gerçekleştirdiği “3’e 3 Özgüven Turnuvası”nın finali 18 Kasım Cumartesi günü Enka Spor Kulübü’nde gerçekleşti. 10 şehri gezerek gerçekleştirilen turnuvada genç sporcuların özgüvenlerini artırmayı hedefleyen Head&Shoulders 3’e 3 Özgüven Turnuvası’nın kazananı Kıvanç Dinler, Barhan Topuz, Dekan Bayraktar ve Görkem Dilşen’den oluşan C.B.Ü İndas takımı oldu. Turnuvaya katılan yüzlerce takım arasından Ankara ilinden turnuvaya katılarak birinci olan C.B.Ü. İndas takımı Mayıs ayında Belgrad’da düzenlenecek Euroleague Final-Four’unu yerinde izleme şansı yakaladı.

Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders, Türkiye’de basketbolun gelişimine verdiği desteğini A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın özgüven sponsorluğu ile sürdürüyor. Sponsorluk kapsamında Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile gerçekleştirilen 3’e 3 Özgüven Turu’nun büyük final heyecanı İstanbul’da yaşandı. Gençlere takım ruhunun gücünü gösteren, onların özgüvenini artıran Özgüven Turnuvası’na ilgi beklenilenin üzerindeydi. Final mücadelesinde turnuvayı kazanan Ankara şehrinden C.B.Ü İndas takımının Kıvanç Dinler, Barhan Topuz, Dekan Bayraktar ve Görkem Dilşen isimleri oldu.

Head&Shoulders 3’e 3 Özgüven Turnuvası maçlarına bugüne kadar Bursa, Denizli, Isparta, Antalya, Adana, Gaziantep, Trabzon, Ordu ve Ankara ve İstanbul’dan yüzlerce 15-40 yaşları arasında olan 3’er kişilik takımlar katıldı. 18 Kasım Cumartesi günü Enka Spor Kulübü’nde yüzlerce takım arasından şehir birincileri olarak finale kalan basketbol takımları arasında çok çekişmeli bir mücadele yaşandı. Maçların ardından turnuvayı kazanan takım ise Ankara ilinin birincisi C.B.Ü İndas oldu. Turnuvanın kazanan takımı C.B.Ü İndas 18-19 Mayıs 2018 tarihlerinde Belgrad’da düzenlenecek Euroleague Final Four’una gitme şansı yakaladı.

Büyük final mücadelesi öncesinde ise ünlü isimler Nilay Cafer, Deren Talu, Elvin Levinler ve Rüya Büyüktetik’in olduğu takım turnuvanın finalist takımlarından biriyle bir gösteri maçı yaptı.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz