Hololens V3 2019 Yılında Satışa Sunulabilir

Microsoft sanal gerçeklik olan Hololens'i 2019 satışa sunacak. Microsoft Hololens'i 2020 yılına kadar 80 milyon adet satmayı hedefliyor.

0
452

Microsoft’un sanal gerçeklik projesi olan Hololens V3 teknolojisinin 2019 yılı itibariyle satışa sunulması bekleniyor. Hololens V3 detayları, kaç para olacak? Hololens V3 hakkında bilmeniz gereken her şey haberimizde.

2016 yılı VR cihazlarının senesi buna hiç şüphe yok. VR pazarında Oculus Rift ve HTC Vive’ın başı çektiği birçok üretici tarafından kabul edildi. Ayrıca birçok üretici de kendi ürünlerini sergileme ve insanlara gösterme fırsatı buldu. Bunlardan bir tanesi de Microsoft’du.

Microsoft, Hololens adını verdiği sanal gerçeklik teknolojisi ile normalin biraz dışındaydı. Pazardaki rakiplerinden 1 tık daha yukarı da olduğunu söylesek yanlış olmaz. Hololens V3 teknolojisinin geliştirici sürümü 3000 dolar üzerinden satışa sunulmuş. Pek yakında seri üretimine geçileceği belirtilen bu teknolojinin V3 sürümünün 2019 yılında çıkacak olması akla V2 sürümünün ne zaman geleceğini getiriyor. Microsoft tarafından net bir açıklama yapılmamış olsa da Hololens V2 sürümünün piyasaya hiç girmeyecek olduğu düşünülüyor.

Microsoft 2020 yılında 80 milyon Hololens satmayı hedef haline getirmiş durumda. Yalnız 3000 dolar gibi bir fiyat çizelgesinde bu satış rakamına ulaşılması şimdilik pek mümkün görünmüyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz