HTC One X10 Görselleri Net Haliyle Görüntülendi

Merakla beklenen HTC One X10 hakkında yeni görseller ve bilgiler sızmaya devam ediyor. Haberimizde sizlere HTC One X10'un özelliklerini anlattık.

0
427

2017 yılında en güvendiği telefonlardan biri olan HTC One X10 bilgileri ve ekran görselleri internete sızdı. Sızdırılan görselle birlikte modelin satışa hazır olduğu gözlenirken birtakım farklılıklar göz önünde duruyor.

HTC One X10 ile birlikte One A ve One X modellerinin de güncelleme alması beklenirken amiral gemisi konumundaki bu cihazlarda özellikle One X10 fark yaratacak gibi duruyor.

One X10 Genel Özellikleri

Sızan görsellerde HTC One X10 modelinin ön profilden bir görünüşünü barındırıyor. Satışa hazır bir model görüntüsü veren sızıntıda bazı farklar hemen göze çarpıyor.

Telefonda standart bir ön panel olduğu dikkatlerden kaçmıyor. HTC daha fazla kar edeceği telefonlar üzerinde duruyor ve HTC One X10 modeli de bu konuda umut  veriyor.

Arka kısmında 16MP,  ön kısmında ise 8MP selfie kamerası yer alacak olan cihazın 5.5 inç Full HD çözünürlüğünde bir ekranla kullanıcıya sunulması bekleniyor. 8 adet Cortex – A53 çekirdekli Mali-T860 grafik birimi bulunduran MT6755 model işlemcisinden gücünü alması beklenen HTC One X10 modelinin beklenen fiyatı ise 300 dolar olarak belirtiliyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz