Huawei Honor V9 Modeli Tanıtıldı. İşte Detaylar

Huawei Honor V9 hakkında detaylı bilgiler geldi. MCW öncesinde telefon hakkında çok fazla bilgiyi haberimizde okuyabilirsiniz.

0
444

Günümüz teknolojisinin en çok kullanılan ürünü olan akıllı telefon piyasasında rekabet gün geçtikçe dahada artıyor. Çin merkezli Huawei markası da son yıllarda bu alanda yaptığı yatırımlarla birlikte ürettiği modelleri ile göz doldurmayı başardı. Çin’de en çok akıllı telefon satışı yapan markalar arasında ilk sırada yerini alan Huawei, yeni bir akıllı telefon modeli ile bir kez daha ön plana çıktı.

Aslında Huawei’nin MWC 2017 etkinliğine kadar yeni bir ürün tanıtması beklenen bir durum değildi. Ancak  Honor V9 adını verdiği akıllı telefon tanıtımı ile 2017 yılına hızlı bir giriş yapan marka, bu modelle birlikte hangi özellikleri kullanıcısına sunuyor birlikte inceleyelim.

Huawei Honor V9 Teknik Özellikleri

5.7 inç gibi devasa bir ekranla karşımıza çıkan Honor V9 modeli 2K çözünürlük imkanı verecek. Ekran gövde oranı neredeyse %100 seviyesine kadar çıkacak olan bu model aynı zamanda sanal gerçeklik desteğini de beraberinde getirecek.

Honor V9 modelinde arka kısımda 12 MP çift kamera bulunurken bu kamerada aynı zamanda 3D modelleme de yapılabilecek. 4GB  ve 6GB RAM seçenekleri ile kullanıcıya sunulan cihazın 4GB olan versiyonu 374 dolar, 6GB olan modeli ise 500 dolar fiyatla vitrinlerde yerini aldı.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz