Huawei Şirketine Ait Honor 9 Modeli Çok Sevildi

0
266

Telefon pazarı içerisinde her kitleden tüketicilere hitap etmeyi başaran Huawei, son zamanlarda çıkartmış olduğu modelleri ile fazlasıyla beğeni toplamaya başladı.

Bu sefer de Huawei Honor 9 modeli ile bu ilgiyle karşılaşan firma bu başarının ödülünü 1 milyon satış rakamı olarak almayı başardı.

Başarıda en büyük etken olarak çift kamera, 6GB RAM, güçlü işlemci, premium tasarım hatları gibi özellikler ile rakipleri karşında ön plana çıkmak için hamleler yaptı. Bu hamleler ile firmanın pazarda donanım için ürün tercih eden kitleyi de unutmadığını göstermiş oldu. Firmanın gelecek 5 yıl içindeki hedefi ise Apple tarafında olan tahta oturmak olarak gösteriliyor.

Bu kadar ses getiren ürün, 5.15 inçlik Full HD ekran üzerinde Kirin 960 yonga seti ile güçelniyor. Ayrıca 4GB/6GB RAM ile iyi bir performansın yanında 64GB/128GB depolama seçenekleri olan ürün, 2000mAh kapasiteli batarya ile iyi bir ömür sunuyordu. Tasarım olarak ise metal çerçeve ve cam kaplama öne çıkaran firma, optik zoom yapabilen çift arka kamera ile de adından söz ettirmişti.

Ürünün 6GB RAM-64GB depolaması olan sürümü 400$, 4GB RAM-64GB depolamaya sahip olan sürümü 340$, 6GB RAM-128GB versiyonu ise 440$ gibi bir fiyatla tüketici karşısına çıkmıştı.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz