ICTCONF 17 İle Alakalı Tarih Kesinleşti

0
202

Bulut bilişim ile birlikte siber güvenlik ve de programlama gibi birbirlerinden önemli konuların ele alınacak olduğu ICTConf 17 isimli etkinliği, 12 Aralık tarihinde Çorlu Mühendislik Fakültesi içerisinde gerçekleştirilmiş olacak.

Son yılların değişmez gündemini oluşturan bulut bilişim, siber güvenlik ve programlama konuları, bu sene 2.si düzenlenecek olan ICTConf’ta ele alınacak. ICTConf 17′ bu yıl konferanslar, panel ve çekilişlerle katılımcı kitlesinin karşısına çıkacak. Katılımcılar aynı zamanda etkinlik alanında kurulu stantlarda çeşitli firmaların ürünleri ve fikirleri ile tanışacak.

Uzmanlar tarafından yapılacak konuşmalar ile programına başlayacak olan ICTConf 17’de öğleden sonraki konuşmalar sonrasında panel oturumu yapılacak. Konuşmacılar, ‘Yapay zeka ve bilişimin geleceği’ konu başlığı altında sorunları tartışıp, çözüm önerileri üretecek. Panel sonrasında katılımcılar arasında çekiliş yapılıp, hediyeler verilecek.

Bu yıl Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi’nde Bilişim Topluluğu öğrenci kolu tarafından düzenlenecek olan ICTConf 17′ bulut bilişim, siber güvenlik ve programlama gibi birçok ana başlığı içerecek.

ICTConf’un genel konseptinde sunumların yer aldığı konferanslar ve sonrasında alanında uzman kişiler tarafından bilişim dünyasını ele alan panel programı bulunmaktadır.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz