Instagram Platformuna Çok Büyük Bir Güncelleme Yolda

0
2354

Dünya’nın tamamında en popüler sosyal medya platformundan bir tanesi olan Instagram, yılbaşı temalı pek çok değişik yeni özellik barındırmakta olan çok büyük bir güncellemeyi almak üzere.

Popüler sosyal medya platformu Instagram, yılbaşı temalı büyük bir güncelleme alacak. Güncellemeyle beraber kullanıcılara birçok yeni filtre, efekt ve animasyon sunulacak.

V26 kod adlı yılbaşı güncellemesiyle beraber: üç yeni festival filtresi, buzlu cam efekti, tatil makyajı ve dijital konfeti animasyonu gelecek. Ek olarak, çıkartmalar kütüphanesine penguenler, kar taneleri, buz patenleri, kış kıyafetleri ve daha birçok Noel temalı çıkartma eklenecek.

Güncellemeyle beraber kullanıcılar Superzoom efekti için yeni sesler seçebilecek. Ayrıca hikayelerdeki emojiler ve çıkartmalar için metin tabanlı bir arama özelliğinin de kullanıcıların beğenisine sunulacağı söyleniyor. (başlangıçta sadece İngilizce destekli olacak)

Tüm bunlara ek olarak şirketin yakın zamanda mesajlaşma özelliğini, Facebook Messenger gibi “Direct” adıyla farklı bir uygulama olarak yayınlayacağını belirtmeden geçmeyelim. (uygulama söylendiğine göre tam anlamıyla bir Snapchat klonu olacak)

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz