iOS 11 Beta 2 Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı

Apple'ın merak uyandıran iOS 11 işletim sistemi sürümünün ikinci beta sürümü geliştiricilere özel olarak yayınlandı. iOS 11 Beta 2 ile gelen yenilikler neler birlikte inceleyelim.

0
406

Teknoloji devi Apple’ın WWDC 2017 etkinliği ile kullanıcılarına duyurduğu iOS 11 işletim sisteminin ikinci beta sürümü geliştiriciler için yayınlandı.

Apple etkinliği ile duyurulan ve kullanıcılar tarafından büyük merakla gelişmeleri takip edilen iOS 11 için ikinci beta sürüm geldi. Eylül ayında muhtemelen iPhone 8 ile birlikte kullanıma gelmesi beklenen iOS 11 işletim sisteminin ikinci beta sürümü kullanıcılara neler vaad ediyor birlikte inceleyelim.

iOS 11 Beta 1 sürümüne göre klasik hata giderimleri ve güvenlik güncelleştirmeleri içeren Beta 2 sürümü yaklaşık olarak 414MB dosya boyutu ile geliştiricilere sunuldu. 64 bit desteği bulunan cihazlara özel olarak kullanıma girecek olan iOS 11 için bu güncelleme iPhone 5, iPhone 5C, iPad 3 ve iPad 4 cihazlarında kullanılamayacak.

Apple geliştiricileri cihazlarından “Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme” bağlantısı ile iOS 11 Beta 2 sürümünü yükleyebilirler.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz