iPhone 8 İçin Ortaya Atılan İddialar Asılsız Çıktı

Dünya’nın merakla beklediği telefon modeli olan iPhone 8 hakkında ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyor. Son yıllarda Apple firmasının piyasalara tek başına hakim olmasından sonra merak edilen yeni amiral gemi telefonu iPhone 8 hakkında birçok iddianın ortaya atılması kullanıcılarının dikkatini çekti. Ancak firma yapılan açıklamadan sonra özellikle iki iddianın asılsız olduğunu konusu dikkat çekti.

0
369

Apple firmasının Eylül aylarında çıkartmayı planladığı yeni telefonu iPhone 8 hakkında ortaya atılan iki iddianın asılsız olduğunun açıklanmasından sonra hangi özelliklerin asılsız olduğu belirtildi.

İlk olarak uzun zamandır ekran konusunda ciddi değişiklikler meydana getirmesi beklene Apple firmasının iPhone 8’de kavisli bir ekran kullanacağı uzun zamandır konuşulan konuların başında geliyor. Samsung firmasının tercih ettiği ve amiral gemi modellerinde kullanıma sunduğu bu kavisli ekran hakkında konuşulan iddiaların asılsız olduğu ve iPhone 8’in normal AMOLED ekran ile geleceğinin açıklanması ile iddianın çürümesine neden oldu.

İkinci ortaya atılan iddia ise günümüzde kablosuz şarj özelliği teknolojisinin giderek yaygınlaşmasından sonra geldi. iPhone 7 modellerinde tercih edilen kablosuz kulaklık özelliğinden sonra iPhone 8’de kablosuz şarj özelliği beklentileri artan kullanıcılarına bu yönde bir açıklama yapan firmanın bu iddiayı da yalanlamasından sonra bakalım kullanıcıların merakla beklediği bu telefon karşımıza ne gibi özellikler ile gelecek.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz