iPhone 8 Modelinin Tamir ile Onarım Masrafları Ne Kadar?

0
236

Apple şirketi, web sayfalarını iPhone modelleri için en son onarma ve de değiştirme fiyatlarıyla güncelledi ve yapılan işlemler çok daha pahalı duruma geldi.

Tüm iPhone Plus modelleri için AppleCare+’ın 149 dolara yükseltildiğini ve iPhone X için aynı kapsamın 199 dolar olarak ayarlandığını sizlere daha önce aktarmıştık. Apple ayrıca yüksek kapasiteli iPad Pro modellerinin fiyatlarını sessizce arttırmıştı. Şimdiyse iPhone 8 ve iPhone X’in piyasaya sürülmesiyle tüm iPhone’ların değiştirme ve onarım fiyatlarının arttığını görüyoruz. iPhone 8 alacaklar telefonun ekranını ne kadara tamir ettireceklerini veya genel hasarın ne kadara mal olacağını artık öğrenebilcek.

Yeni AppleCare+ fiyatlandırmasıyla birlikte iPhone 8 ve iPhone X onarımı için cepten ödeme yapılması muhtemelen hiç olmadığı kadar pahalı olacak. Yeni fiyatlandırmayla birlikte iPhone 6 ve iPhone SE ekran tamiri 99 dolardan 129 dolara; iPhone 6S ve iPhone 7 ekran tamiri 129 dolardan 149 dolara; tüm Plus modelli iPhone’lar da (8 dahil) ekran tamiri 169 dolara çıktı.

iPhone X ekran onarımı henüz listede yok. Ancak hasar görmüş çerçevesiz bir ekranı düzeltmek için 200 dolarlık bir maliyet söz konusu olabilir.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz