İşte Süper Lig’deki Kombine Sıralaması

0
252

 

Yenilenen kadrosuyla lige fırtına gibi başlayan Galatasaray kombine bilet satılında ulaştığı 31 bin 212 adet ile zirvede yer alıyor. Galatasaray’ı Süper Lig’de son 2 sezonun şampiyona Beşiktaş 30 bin kombineyle takip ederken Bursaspor sattığı 20 bin 800 kombineyle üçüncü sırada yer alıyor. Fenerbahçe taraftarı yaklaşık 20 bin kombine bilet satın alırken Trabzonspor’da bu rakam 9 bin 838 oldu.

Geride kalan 2 sezonda beklentilerden uzak bir performans gösteren ve bu sezona kadrosunu büyük ölçüde yenileyerek giren Galatasaray ligde aldığı başarılı sonuçların ardından taraftar desteğini arakasın almış durumda. Galatasaray kulübünün iç saha maçları için satışa sunduğu kombine kartlara yoğun ilgi gösteren taraftar şimdiden kombinelerin 31 bin 212 adedini tüketti.

Kombine satışında Süper Lig’de zirvede yer alan Galatasaray geçtiğimiz sezon sadece 7 bin kombine bilet satabilmişti.

Ligde üst üste üçüncü şampiyonluğunu kovalayan Beşiktaş’ta ise satışa sunulan kombine biletlerin tamamı tükenmiş durumda. Beşiktaş kombine satılında ulaştığı 30 bin rakamıyla Süper Lig’de bu kategoride ikinci sırada yer alıyor.

Fenerbahçe ise kombine satışında ezeli rakipleri Galatasaray, Beşiktaş ve Bursaspor’un gerisinde yer alıyor. Şu an kadar yaklaşık 20 bin kombine satan kulüp bu alanda 20 bin 800 kombine satan Bursaspor’un da gerisine düştü.

Süper Lig’de bu sezon yaptığı flaş transferler gündeme oturan Antalyaspor kombine satışında 17 bin rakamının üstüne çıkarak beşinci basamakta kendisine yer buldu.

Geçtiğimiz sezon 20 binin üzerinde kombine satılı gerçekleştiren Atiker Konyaspor bu sezon 13 binde kalırken Kayserispor 10 binin üzerinde kombine bilet sattı.

  1. kuruluş yılını kutlayan ve bu sezon ligde şampiyonluk hedefleyen Trabzonspor 9 bin kombine bilet satışı gerçekleştirerek bu sıralamada oldukça gerilerde yer aldı. Futbol dünyasındaki en son gelişmeleri ve en yüksek oranları Betboo sitesinde bulabilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Kaynak: bahistanbul.org

 

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz