Kahve Festivali İçin Özel Avantajları Türk Telekom Prime Sunuyor

0
213

Küçükçiftlik Park içerisinde yapılacak olan İstanbul Coffee Festival’ine katılmayı isteyen Türk Telekom Prime’ın üyeleri, fazlasıyla özel avantajlardan yararlanacak.

Kullanıcılar festival biletlerini yüzde 50 indirimle alabilecek. 21-24 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta kahve keyfi ve eğlenceyi bir araya getiren festival kapsamında, Türk Telekom Prime müşterileri, biletlerini yüzde 50 indirimle alabilecek. Bununla birlikte diğer katılımcılarla birlikte Türk Telekom Prime Lounge’daki ikram ve özel hediyelerle unutulmaz bir deneyim yaşama şansını elde edecek.

Etkinlik kapsamında kurulan deneyim alanında Türk Telekom’un platform özellikli dijital klavyesi TAMBU’yu keşfetme fırsatına sahip olacak olan katılımcılar, organizasyonun ana sahnesi olan İstanbul Coffee Festival Sahnesi’nde birbirinden özel müzik performanslarıyla eğlencenin tadına varacaklar.

İstanbul Coffee Festival Sahnesi’nde kahve tadını müzikle buluşturacak olan isimler arasında, Deniz Tekin, Sufle, Emir Ersoy, Kalben, Gökcan Sanlıman, Bülent Ortaçgil ve Gripin yer alacak.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz