Kamera Sistemleri Fiyatları

0
387

Kamera Sistemleri

Güvenliği tam olarak sağlamak için mutlaka kamera sistemleri kullanmanız gerekir. Ev, işyeri, kurumsal mekanlar, okullar, sosyal mekanlar ve daha pek çok alanda artık güvenlik kamerasız yer bulunmamaktadır. Sizin hala güvenlik kameranız yoksa sitemizden edinebilirsiniz.

Kamera Sistemi Çeşitleri

Kamera sistemleri kendi içinde üçe ayrılıyor diyebiliriz. Hvr, dvr ve nvr sistemleri günümüzde kullanılan sistemlerdir. Analog kameralarda nvr, dijital kameralarda ise dvr sistemleri kullanılmaktadır. Hvr ise hem dijital hem de analog kamera sistemleri için kullanılmaktadır. Bu sistemler içinde nvr eskiden kullanılan analog sistemdir. Günümüzde daha gelişmiş olan dvr yani dijital kamera sistemleri kullanılmaktadır. Hvr sistemler ise hem analog hem de dijital kameralarla uyumlu olarak çalışmaktadır.

Kamera Sistemleri Fiyatları

Seçtiğiniz kamera sistemine göre fiyat farklılık gösterecektir. Ancak nvr sistemleri en ucuzken, hdr sistemler en pahalıdır diyebiliriz. Genel olarak ise fiyatlar birbirine yakındır. Kamera sistemlerini, özelliklerini ve fiyatlarını incelemek için www.sentryguvenlik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. En kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olma avantajını yaşarsınız.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz