Killer İs Dead Adlı Oyun Kısa Bir Zaman Boyunca Bedava

0
221

Steam üstünde 31 Türk Lirası tutarında satılmakta olan Killer is Dead adlı oyun, Humble Bundle üstünden kısa bir zamanlık bedava oldu.

Oyunu ücretsiz olarak alarak Steam üzerinde oynayabilirsiniz.
Yaptığım tüm haberler arasında en favorilerim, genelde ücretsiz olan oyunlar üzerine oluyor. Bütün bir hafta boyunca iş, okul hayatı derken koşuşturmaca içerisinde olduğunuzu biliyorum. Yine bir cuma günündeyiz ve bu cuma da karşınızda koskoca bir haftasonu olduğunu bizlere hatırlatıyor. Bu hafta sonu ne yapacağınızı bilmiyorum, ancak sizlere çok güzel bir oyun önerisi yapabilirim.

 

Bugün sizlere, Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz olan bir oyunu sunacağız. Oyunu bir kez kütüphanenize eklediğinizde bu oyun sonsuza kadar size ait olacak. Steam’de şu anda 31 TL’den satılan Killer Is Dead, Humble Bundle aracılığı ile ücretsiz oldu. Ücretsiz olarak satın aldığınız oyunu Steam kütüphanenize ekleyerek güzel bir oyunun sahibi olabilirsiniz.

Killer Is Dead – Nightmare Edition Nedir?
2014 tarihinde çıkan bu oyun, genel olarak Asya kültüründe gördüğümüz “kılıçla doğra” mantığı üzerinde işliyor. Aksiyon temasına sahip Killer Is Dead, belirli bir yaşın altındaki oyuncular için önerilmiyor. Bu yüzden, oyunu indirmeden önce bu yönergelere uymanızı öneriyorum. Çizgi filmden fırlamış grafiklerle bol bol kan gördüğümüz oyun, Steam üzerinde 31 TL’ye satılıyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz