Kingston’dan 4K Destekli GoPro İçin microSD Kart!

Flaş bellek, RAM ve microSD kartlarının şuan için en büyük üreticisi konumundaki Kingston'dan 4K görüntü kalitesi sunan cihazlarla birebir uyumlu yeni bir microSD kart piyasaya sürüldü.

0
410

Dünya bellek ürünleri pazarının lideri konumunda bulunan Kingston, aksiyon kameraları ve drone’lar tarafından kullanılabilecek performans ürünü microSD kartını satışa sundu. microSD UHS-I Speed Class 3 (U3) kartının Gold versiyonu olarak üretilen ürün 4K için saniyede 30 karelik performans sunarken 1080p için ise 120 karelik performans deneyimini kullanıcısına yaşatıyor.

microSD UHS-I Speed Class 3 (U3) Genel Özellikleri

microSD karta kayıt yapan 4K görüntü kalitesi sunan drone ve aksiyon kameraları için birebir olarak üretilen ürün suya, ısıya, şok ve titreşime karşı oldukça dayanıklı. Ömür boyu garantisi bulunan microSD UHS-I Speed Class 3 (U3) Gold, inanılmaz hava koşullarında sorunsuzca kullanılabiliyor. 90MB/s yazma ve 45MB/s okuma hızı ile muhteşem bir performans sunan ürün 16GB, 32GB ve 64GB bellek seçenekleri ile son kullanıcıya sunuldu.

microSD UHS-I Speed Class 3 (U3) Fiyatı

Türkiye’de teknoloji mağazalarından satın alınabilecek olan ürünün 16GB seçeneği için 49.90₺, 32GB olan seçeneği için 96.90₺ ve 64GB olan seçeneği için 199.90₺ ücret ödemeniz gerekmektedir.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz