Lenovo’nun Yeni Moto G5S ve Moto G5S Plus Modelleri Sızdırıldı!

Ünlü bilgisayar üreticisi Lenovo'nun merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri Moto G5S ve Moto G5S Plus modelleri sızdı.

0
458

Lenovo‘nun kısa bir süre önce satışa sunduğu Lenovo Moto G5‘in tamamen metal kasaya sahip olacak olan modeli Lenovo Moto G5S ve Moto G5S Plus sızdırıldı. Lenovo’nun Moto G5 modelinde kullanılan 5 inç büyüklüğünde ekran Moto G5S modelinde yerini 5.2 inç büyüklüğünde bir ekrana bırakıyor. Qualcomm’un Snapdragon 430 işlemcisinden güç alacak olan Moto G5S 2 GB RAM ile desteklendiği görülüyor. Orta segment özelliklere sahip olan Moto G5S modelinde ayrıca 13 megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera ve 2 megapiksel çözünürlüğünde bir selfie kamerası bulunuyor.

Lenovo’nun Moto G5S modelinin yanında Lenovo yeni bir model daha tanıtacak. Lenovo’nun Moto G5S Plus adında olacak olan bu yeni model Moto G5S modelinden daha büyük bir ekran ve daha iyi özelliklere sahip olacağı görülüyor. 5.5 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek olan Lenovo Moto G5S Plus modeli ayrıca 3 GB RAM ile desteklenecek. Üst segment cihazlar arasında yer alacak olan Moto G5S Plus modeli gücünü Qualcomm’un şimdilik en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 835 işlemciden alacak. Cihazın sahip olacağı diğer özellikler ise henüz bilinmiyor.

Lenovo’nun Moto Z2 ve Moto Z2 Play modellerini kısa bir sürede tanıtacağı düşünürse Moto G5S modellerinin bu iki model arasında konumlandırılmış olması oldukça mantıklı görülüyor. Lenovo’nun merakla beklenen yeni Moto G5S ve Moto G5S Plus modellerinin fiyatı ve ne zaman çıkacağı bilinmezken Lenovo’nun yeni cihazları hakkında ilerleyen günlerde daha net bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz