Medyum Fazilet Hanım evlilik büyülerini söyledi

0
300

 

Medyum Fazilet Hanım sizlere evlilik büyüsü, sabun büyüsü ve domuz büyüsü hakkında bilgiler veriyor. Bazı büyüler yapılması kolay ama etkisi büyük olan büyülerdir ve bunları büyü hakkında bir miktar da olsa kendini yetiştirmiş kişiler yapabilmektedir.

Özellikle bu kuvvetli büyüler arasında yer almakta olan yumurta büyüsü kara büyüler arasında yer almakta ve çiftleri bir daha birleşmemek üzere ayırmaktadır. Bu çok etkili olan büyü ile artık iki kişi birbirinden tam olarak soğumakta ve bir daha asla görmek istemez olmaktadır. Bu kara büyü olan büyüyü kimler ne için yaptırır diye bir soru sorulabilir. Bu sorunun cevabı olarak evli olan birine aşık olan ya da başkasına aşık birisinin kendisini sevmesini isteyen kişiler o kişileri ayırmak için yapabilmektedirler. Bundan başka anneler de çocuklarının istemedikleri kişilerle birlikte olduklarında bu yumurta büyüsü kullanarak onları ayırmaktadırlar. Büyünün etkisi kesindir ve kara büyü olarak geçmekte olasına rağmen çok ender durumlarda da aşk ve bağlama içinde kullanılabilmektedir. Çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekmekte ve yapılacak yanlış bir hareket bu ayrılığın şiddet içermesini ve bir tarafın sağlığına zarar gelmesine de neden olabilmektedir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yapılması aslında çok kolay olan bir büyüdür sabun büyüsü ve Asya da çıkmış olmasına rağmen artık tüm dünyada kullanılmakta ve çok eskiden bu yana da yapılmaya devam etmektedir. Bu kara büyü evde yapılabilecek büyüler arasında yer alıyor olsa da bozulması en zor kuvvetli büyüler arasında olması açısından kesinlikle evde bozulması mümkün olmamaktadır. Bu büyüyü yapmak için kişiye bir adet yumurta yeterli olacak ve bir gece boyunca bunun tuzlu suda bekletilmesi gerekmektedir. Bu tuzlu suda bekletme yapılmasa da olur ama bu kez de ayrılığın şiddet içerme olasılığı çok fazla olacak hatta bir taraf canından bile olabilecektir. En çok sevenleri ayırmak için yapıldığından bu kara büyü yumurtanın sarısının ve beyazının bir birinden ayrılması ile yapılmaktadır. Burada yumurtanın sarısı kadını beyazı da erkeği temsil etmektedir. Onların gece gündüzün hiç kavuşamadığı gibi kesin olarak ayrılması istenmekte ve bu nedenle kadını temsil eden sarı taraf ışık alacak yerde bekletilirken erkeği temsil eden beyaz taraf ise asla ışık almayacağı bir yerde muhafaza edilmektedir. Böylece de ayrılık sağlanmaktadır. Çok etkili bir büyüdür yumurta büyüsü ve kesin ayrılığa sebep olmaktadır. Bu nedenle domuz büyüsü ve kuvvetli büyüler yaptıran ya da yapan kişi sevenlerin ayrılması sonucunda kendini ilerleyen zamanlarda kötü hissedebilir ve pişman olabilir sonuçta bu büyü mutlu birliktelikleri bitirmekte ve belki de yuvaları yıkmaktadır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu çok etkili olan yumurta büyüsü anlaşılması çok zor olan kuvvetli büyüler arasında yer almaktadır ve medyumlar bu büyüyü anlamak için özel çaba göstermektedirler. Etkileri diğer kara büyülere benzediği için bu zorluk daha da artmaktadır. Sizin ya da etrafınızda olan mutlu devam eden birlikteliğiniz birden bire sorunlar ile dolmaya başladı ve çok iyi anlaşan kişiler artık sürekli kavga ediyor ve hiç anlaşamaz bir hale geldiyse bunun kara büyü etkisi ile olduğu düşünülebilir. Tam bir soğuma getiren bu büyünün üzerinizde olduğundan şüpheleniyorsanız ve çok sevdiğiniz eşinizi artık hiç görmek bile istemiyorsanız büyük ihtimalle size yumurta büyüsü yapılmıştır ve bu domuz büyüsü bozulmadığı sürece ayrılığın bitmesi ise mümkün değildir. Ancak çok güçle ve ilim sahibi bir medyum tarafından evlilik büyüsü bozma çalışması yapılmalı ve ancak çiftler ondan sonra tekrar bir araya gelebilecektir. Bu kuvvetli büyüler ile tanıdığı iki kişinin ayrılması için yaptıran kişiler daha sonrasında onların bu mutsuz ve üzgün hallerinden dolayı pişman olabilmektedirler.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz