Meizu Pro 7 Modeli Snapdragon 835 İşlemci İle Gelecek

Akıllı telefon pazarının yükselen yıldızlarından biri olan Meizu, yeni amiral gemisi Meizu Pro 7 modelinin tanıtım heyecanını yaşıyor. Kısa bir süre sonra tanıtılacak olan Meizu Pro 7, sızdırılan yeni bilgilere göre muhteşem bir şekilde geliyor.

0
543

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, şimdiye kadar modellerinde genel olarak MediaTek ve Samsung işlemcilerini kullandı. Fakat daha yeni sızdırılan bilgilere bakılacak olursa Çinli şirketin yeni amiral gemisinde Snapdragon tercih edeceği konuşuluyor.

Meizu Pro 7 Snapdragon 835 ile Muhteşem Bir Şekilde Geliyor!

Çin’den gelen bir sızıntıya göre Meizu Pro 7 Snapdragon işlemci kullanacak. Arka kamerasında çift kamera olacak Meizu Pro 7 modeli Snapdragon 835 işlemciyle piyasaya sunulacak ve diğer teknik özellikleri de üst düzey özelliklere sahip.

Çinli şirket sadece tek modelle de gelmiyor üstelik. Meizu Pro 7’nin bi de “lite” versiyonu da satışa sunulacak. Bu model ise Snapdragon 626 işlemciyle üretilecek fakat bu modelle ilgili pek teknik bilgi veya özellik bilinmiyor.

Snapdragon 835 işlemciyle piyasalara gelecek olan Meizu Pro 7 modeli Mayıs ya da Haziran ayı içerisinde piyasalarda görülebilecek. Akıllı telefon piyasasının yükselen yıldızları arasına girmeyi başarabilecek mi acaba Meizu Pro 7 modeli? En geç Haziran ayı içerisinde bekleyip göreceğiz.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz