iOS ve Android İçin Power Rangers: Legacy Wars Yayınlandı

Power Rangers: Legacy Wars oyununun mobil versiyonu iOS ve Android platformu için nihayet yayınlandı. Uygulama içi satın alım imkanlarının da olduğu oyun, uygulama mağazalarına oldukça iddialı girdi.

0
528

Ocak 2017’de duyurusu yapılan Power Rangers: Legacy Wars, meraklı bir üç aylık bekleyiş sonrasında yayınlandı. Premium özelliklerle iOS ve Android mağazalarında yerini alan oyun ücretsiz olarak indirilebilecek fakat oyun içinde birçok bölüm için uygulama içi satın alım gerçekleştirilmesi gerekecek.

Power Rangers: Legacy Wars oyunu oyun içinde dört farklı arena üzerinde 30 karakterle birlikte oynanabilmekte. Her bölümde kazanılan Zeo Shards ödülleri ile kullanıcıların sahip oldukları karakterlerin özellikleri de güçlendirilebiliyor.

Gerçek Zamanlı Online Oynama Fırsatı Sunuyor

Power Rangers: Legacy Wars gerçek zamanlı savaş yapılabilmesi ve online olarak arkadaşlarınızla ittifak kurabilme imkanı vermesiyle uygulama mağazalarına bir adım önde girmiş diyebiliriz.

Android cihaz kullanıcıları Google Play Store üzerinden, iOS kullanıcıları ise AppStore mağazalarından oyun uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirler.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz