Nokia 8 Modelinin Android Oreo Beta Testleri Bitirildi

0
213

HMD Global şirketinin yöneticisi olan Juho Sarvikas, Twitter platformundan yapmış olduğu açıklamayla beta programını bitirdiklerini ve Nokia 8 modeline çok yakın bir zamanda Android Oreo’yu yayınlayacak olduklarını da söyledi.

Nokia, kullanıcılarına söz verdiği gibi Android Oreo güncellemelerini cihazlarına mümkün olan en kısa sürede yayınlamaya hazırlanıyor. Şirket, Nokia 8 için Android 8.0 beta sürecini tamamladı ve artık nihai sürümün kullanıcılara yayınlanması bekleniyor.

HMD Global’in ürünlerden sorumlu şefi Juho Sarvikas, attığı tweette Nokia Mobile Beta Laboratuvar’ına katılan 2000’in üzerindeki kullanıcıya yardımları için teşekkür ederken çalışmaları tamamladıklarını ve yakında Android Oreo’yu Nokia 8 kullanıcılarına yayınlayacaklarını bildirdi.

Ne yazık ki Sarvikas güncellemenin gerçekleşeceği tarih hakkında bir bilgi vermedi. Fakat beta programının sonlandırıldığının resmi bir ağızdan açıklanmasından yazılımın neredeyse hazır olduğu ve yakında kullanıcılara yayınlanacağı çıkarımı yapılabilir.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz