Oppo R11 Akıllı Telefon Modeli Satış Rekoruna Gidiyor

Çin'li akıllı telefon üreticisi Oppo tarafından geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtımı yapılan ve ön sipariş alımına başlanan Oppo R11, satış rekoruna doğru koşuyor!

0
458

Oppo’nun yeni akıllı telefonu Oppo R11 modeli tanıtıldıktan sonraki üç gün içinde inanılmaz bir ön sipariş kaydı rakamlarına ulaşmayı başardı. 9 Haziran tarihinde resmi tanıtımı yapılan modelin ön sipariş yerine geçen kayıt sayısının 500.000 sınırını geçtiği açıklandı.

Oppo firması şimdilik sadece 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı bulunan modeli için ön sipariş kayıtları alıyor. Ön sipariş sonrası genel satışlara ise 16 Haziran tarihinde başlanacağı duyuruldu.

Oppo R11 Modelinin Renk Seçenekleri ve Fiyatı

Çin’li Oppo R11 model akıllı telefona sahip olabilmek için 441 dolar bütçe ayırmanız gerekecek.

Siyah, şampanya altın, rose altın gibi renk seçenekleri için belirlenen fiyat 441 dolar olurken firmanın özel olarak ürettiği kırmızı renk Oppo R11 modeline sahip olabilmek için ise 470 dolar ücret ödemeniz gerekmekte.

Şimdilik kırmızı renk seçeneğinde Oppo R11 modelinin global satışa açılıp açılmayacağı netlik kazanmadı. Firmanın bu rengi sadece Çin’e özgü ürettiği de sızdırılan bilgiler arasında.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz