Parmak İzi Okuyucusu ve iPhone X’e Benzeyen Tasarımıyla ‘Doogee V’ Geliyor

0
2465

Gün itibarı ile iPhone X’in başlattığı ‘tam ekran’ furyasını, şık tasarımı ve entegre parmak izi okuyucusuyla birleştiren yeni bir telefon ortaya çıktı: Doogee V!
Teknoloji dünyası 2018 yılı içerisinde Samsung’un duyuracağı iki yeni amiral gemisini beklerken, hiç beklenmedik bir telefon gündeme oturmayı başardı. Günün ilk saatlerinde çeşitli görselleri ve özellikleri sızdırılan telefon, saatler ilerledikçe özellikleri ve fiyatı ile de iyiden iyiye konuşulur oldu.

Telefonun ilk göze çarpan özelliği ekrana entegre edilmiş parmak izi okuyucusu oluyor. Samsung’un da Galaxy S9’da kullanacağına kesin gözüyle bakılan bu özellik, ekranın alt kısmına konumlandırılmış durumda. Dilerseniz telefonun şu ana dek yayınlanan donanım özelliklerine kısaca bir göz atalım.

6.2″ – 18:9 Amoled Ekran
Dual Ön Kamera: 16MP
Dual Arka Kamera: 21MP
MTK P40 GPU
Ekrana Entegre Parmak İzi Okuyucu
3.5mm Ses Girişi
USB-C Type Port
6GB Ram – 128GB Sistem Alanı

Gelelim cihazın çıkış tarihine ve fiyatına… Net bir tarih paylaşılmasa da cihazın en geç Nisan sonu veya Mayıs başı gibi piyasaya çıkması bekleniyor. Fiyat olarak da 300 veya 350 dolar bandında olması beklendiği belirtilmiş. Özellikle donanımsal özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken telefonun, donanımsal özelliklerinin hakkını verip veremeyeceğini piyasaya çıktığında göreceğiz.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz