PES 2017 İçin Bir Haftalık Muhteşem İndirim Fırsatı!

PlayStation Store haftanın indirimli oyunlarını açıkladı. İndirim alan oyunlardan birisi olan PES 2017, dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya sahip olan mükemmel bir futbol oyunu olması dolayısıyla bu indirim fırsat olarak değerlendiriliyor.

0
533

FIFA ile birlikte en çok oynanan spor oyunları arasında yıllardır ilk sıralarda yer alan PES 2017, PlayStation Store mağazalarında inanılmayacak bir indirime girdi. 119TL etiket fiyatı bulunan oyun bir haftalık indirim fırsatıyla 29.99TL gibi bedava sayılabilecek bir fiyata satışa girdi.

Şuan için PlayStation konsolunda oynayabileceğiniz bir oyunu 29.9TL gibi bir fiyata almanız imkansız. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan PES 2017 oyununun bu fiyat bandına kadar düşmesi inanılmaz olarak değerlendiriliyor. Kullanıcıların büyük ilgi göstereceğini düşündüğümüz PES 2017 indirimi son dönemin en beğenilen fiyat revizyonu olarak belirtiliyor.

PES 2017 oyunu şimdilik sadece bir haftalığına bu indirime girdi. Bir hafta sonrasında bu oyunu satın alabilmek için yine 120TL’yi gözden çıkarmanız gerekecek.

Oyunun indirimli son tarihi 30 Mart! Zaman geçmeden oyunun hayranlarının bu indirim fırsatını değerlendirmesini tavsiye ediyoruz.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz