Philips 226V3LSB/62 LCD Monitör İnceleme

Philips 226V3LSB/62 arkadan LED aydınlatmalı flat LCD monitörünü inceledik. İşte detaylarıyla Philips'in yüksek çözünürlüklü monitörü.

0
531

Kullanıcı deneyimi açısından inanılmaz bir kontrast oranı ve canlı görüntü kalitesini barındıran LCD monitör ailesine PHILIPS226V3LSB/62 koduyla yenisini ekledi. SmartContrast özelliğini kullanarak siyah dengesi sayesinde gölgeleri dahi inanılmaz biçimde kullanıcıya sunan ürün, parlak ve tamamen gerçekle uyumlu görüntüyü izleyicisine sunar.

1920x1080p çözünürlük ve Full HD ekran yapısı ile Philips 226V3LSB/62, HD görüntüyü en iyi yansıtan çözünürlük ve boyut özelliklerine sahiptir. Gelecekte kullanımı artacak olan sanal gerçeklik ürünlerine, GoPro gibi yüksek çözünürlük isteyen cihazlara birebir uyumlu olarak üretilen 226V3LSB/62 aynı zamanda aşamalı tarama özelliği sayesinde titreme oranını da sıfır seviyesine kadar indirebiliyor.

Çevreyi koruyucu özelliğini civa kullanmamasından alan monitör, civa içermediği için geri dönüşüm ve atık işlemi sorunsuz, çevre ile koordinelidir.

LED arka aydınlatma özelliği sayesinde ekranda mükemmele yakın kontrast sunan ürün için detaylı teknik özellikler için görselleri inceleyebilirsiniz.

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz