PS Plus Platformuna Aralık Oyunda Bedava Oyun

0
2322

Playstation Plus platformunun üyeliği olan Playstation konsolu sahiplerinin bu ay alacak oldukları yeni ücretsiz bir tane paket kesinleşti

Playstation Plus’ın Aralık ayı için bedava oyunlar listesi bir süredir yayındaydı. Ancak bugün itibariyle Aralık ayı paketine bir yenisi daha eklendi. Çok büyük bir kitleye sahip olmamasına rağmen oldukça sevilen ancak hali hazırda ücretsiz olan Smite’ın Playstation Plus Paketi, Aralık ayında ücretsiz dağıtılanlar listesine girdi. Paket 9 Ocak’a kadar ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilir halde duracak.

Dağıtılan ücretsiz pakette 31 kostüm, 20 God ve ses paketleri ve Khepri Announcer paketi de dahil olacak. Oldukça fazla kostüm ve oynanabilir karakter sağlayacak bu paket, özellikle de Smite oyuncusuysanız oldukça hoşunuza gidecek. Bilmeyenler varsa Smite oynaması ücretsiz ve League Of Legends tarzı bir MOBA oyun. Ayrıca oyun aynı zamanda Steam üzerinden bilgisayardan da oynanabiliyor.

Bunun dışında ise Playstation Plus Aralık ayı diğer bedava oyunları ise sırasıyla şöyle;

Playstation 4 ve 4 Pro için;

Darksiders II: Deathinitive Edition
Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends
Forma 8
Until Dawn: Rush of Blood
Playstation 3 için;

Xblaze: Lost Memories
Syberia Collection
Playstation Vita için;

Tüm bu oyunları Playstation modelinize göre 9 Ocak 2018’e kadar Playstation Plus’a abone olarak ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Ayrıca Playstation 4 sahibiyseniz ve hala Playstation Plus’a sahip değilseniz, Fifa veya Pes’den sıkıldıysanız ve bunlar dışında oyunlar edinmek istiyorsanız oldukça hesaplı bir yol olduğunu söyleyebiliriz. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Bu ayın oyunlarını beğendiniz mi?

Bu Haberi Yorumla

Please enter your comment!
Adınızı giriniz